GAZ-SYSTEM zaprasza na wakacyjny piknik w Górkach Zachodnich
Rodzinny piknik nad Zatoką Gdańską, sportowe aktywności, animacje dla najmłodszych i wspólne świętowanie rozpoczęcia wakacji – takie atrakcje czekają 4 lipca na odwiedzających Górki Zachodnie. Wydarzenie „Dobra energia na wakacje. Spotkajmy się nad Zatoką” organizowane przez GAZ-SYSTEM ma połączyć mieszkańców i turystów wokół idei aktywnego wypoczynku oraz dobrych sąsiedzkich relacji.
Wyjątkową atrakcją będą również aktywności na wodzie. Uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z kajaków oraz desek SUP - pod okiem instruktorów.
Organizatorzy zadbali także o strefę gastronomiczną - ciepłe posiłki, dania z grilla oraz słodkie przekąski. Nie zabraknie również wakacyjnego ogniska, przy którym uczestnicy będą mogli upiec kiełbaski.
W Górkach Zachodnich i okolicach mieszkańcy na co dzień mogą obserwować realizację ważnych inwestycji energetycznych prowadzonych przez GAZ-SYSTEM. Spółka odpowiada za projekty istotne dla bezpieczeństwa energetycznego Polski, jednocześnie mając na uwadze dobre relacje z mieszkańcami terenów, na których prowadzi swoją działalność. W województwie pomorskim GAZ-SYSTEM realizuje obecnie Program FSRU, obejmujący budowę pływającego terminala LNG w Zatoce Gdańskiej oraz towarzyszącej mu infrastruktury przesyłowej (gazociąg Gdańsk – Gustorzyn). Piknik stanowi naturalne uzupełnienie tych działań i odzwierciedla podejście spółki, w którym równie ważne jak rozwój infrastruktury są dialog, współpraca i budowanie dobrego sąsiedztwa z lokalnymi społecznościami.
26.06.2026. GAZ-SYSTEM zaprasza na wakacyjny piknik w Górkach Zachodnich. Press pack.