Projekty

Proszę wybrać interesujący Państwa temat:

wyświetl wszystkie >

 • Goleniowska Mila Niepodległości

  Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg GAZ-SYSTEM S.A. na 10 km odbywają się każdego roku 11 listopada w Goleniowie.

  Biegi odbywają się na dystansach: 300 metrów dla przedszkolaków, 1 mila (1609 m) dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dla dorosłych biegi otwarte na 1 milę i 10 km.

  W biegach udział biorą amatorzy, którzy biegają dla przyjemności i pobicia wsłasnych rekordów czasowych oraz zawodowcy walczący o nagrody.

 • Imieniny Henryka, Henryki i Henrykowa

  Ogólnopolskie Imieniny Henryka, Henryki i Henrykowa są jedynym w Polsce świętem popularyzującym imię Henryk i Henryka.

  Wydarzenia ma na celu przybliżenie uczestnikom festynu sylwetki Henryka Goldszmita  - lekarza i pedagoga, bardziej znanego pod pseudonimem Janusz Korczak i jego działalności. 

  Z tej okazji przygotowywanych jest wiele inicjatyw artystycznych m.in. konkursy plastyczne, wystawy prac dzieci, wykłady, projekcje filmów o Januszu Korczaku czy inscenizacje z udziałem młodych artystów.

  GAZ-SYSTEM S.A. wspiera cyklicznie obchody tego wydarzenia.

   

 • Festiwal Tydzień Talentów

  GAZ-SYSTEM S.A. wspiera Festiwal Tydzień Talentów organizowanego przez Centrum Paderewskiego. 

  Celem Festiwalu jest promocja młodych artystów poprzez umożliwienie im występów na estradach koncertowych z udziałem licznej publiczności i kontaktu z wybitnymi muzykami.

  Tegoroczna, XXX już edycja przebiegała wielowymiarowo – festiwalowi towarzyszył wernisaż wystawy „Z kart historii Ogólnopolskiego Festiwalu Tydzień Talentów” prezentującej archiwalne zdjęcia, programy koncertowe i afisze poprzednich edycji.

   

 • GAZ-SYSTEM S.A. dzieciom

  „GAZ-SYSTEM S.A. Dzieciom” to cykliczny festyn dla dzieci z gminy Żyrzyn (woj.lubelskie) z okazji Dnia Dziecka.

  W ramach festynu organizatorzy przygotowują liczne atrakcje i konkursy dla najmłodszych i ich rodziców.

  W 2012 r. na rozpoczęcie festynu uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Osinach wystawili przedstawienie teatralne poświęcone postaci patrona ich szkoły – ks. Jana Twardowskiego. Festyn zakończył koncert „Muzyczny maraton uśmiechu” w wykonaniu Sławomira Sochackiego i Joanny Atamańczuk.

  GAZ-SYSTEM S.A. już po raz drugi sponsorował to wydarzenia.

 • Wyprawki szkolne

  W ramach inicjatyw edukacyjnych GAZ-SYSTEM S.A. w ciągu czterech lat przekazał 3478 dzieciom rozpoczynającym naukę wyprawki, w skład których wchodzi plecak, piórnik z całym wyposażeniem, zeszyty oraz worek na obuwie.

  Z roku na rok akcja „wyprawki szkolne” przybiera coraz większe rozmiary. Mamy nadzieję, że obdarowane dzieci z taką samą radością, z jaką odbierały wyprawki, będą chodzić do szkoły.

   

 • Fundusz Naturalnej Energii

  GAZ-SYSTEM S.A. prowadzi program grantowy Fundusz Naturalnej Energii, którego celem jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego w regionie.

  Konkurs skierowany jest przede wszystkim do gmin i szkół poszczególnych województw. Fundusz Naturalnej Energii jest konkursem organizowanym corocznie.

  W ramach konkursu nagrodziliśmy już 56 projektów. Relację z realizacji nagrodzonych projektów można zobaczyć tutaj.


Newsletter
Copyright © 2016 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.