Zdrowy styl życia

Proszę wybrać interesujący Państwa temat:

wyświetl wszystkie >

 • Mistrzostwa udzielania pierwszej pomocy o puchar Prezesa GAZ-SYSTEM S.A.

  Mistrzostwa są jednym z elementów systemu działań z zakresu bezpieczeństa pracy mające na celu podnoszenie poziomu wiedzy oraz świadomości pracowników w zakresie bhp, a także mają na celu podnoszenie poziomu wiedzy w zakresie udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach czy innych sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

  W Mistrzostwach biorą udział drużyny z oddziałów i centrali spółki i podzielone są na dwie części: szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zawody składające się z konkurencji medycznych.  

 • Dar Krwi – Dar Życia

  Pracownicy GAZ-SYSTEM S.A. włączyli się do akcji honorowego oddawania krwi zorganizowanej przez Fundację Krewniacy.

  Krew oddawana była w specjalnym autobusie – ruchomej stacji krwiodawstwa - im. Jana Pawła II. Autobus ten odwiedza różne miejsca w Polsce we współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK), których personel dokonuje poboru krwi. Krew przekazywana jest do RCKiK administrującego dany region.

  Łącznie w akcji uczestniczyło 27 osób. Oddaliśmy 12 150 ml krwi - 27 x 450 ml (1 jednostka). 1 jednostka krwi, którą pobiera się od dawcy, może uratować życie nawet trzem osobom. Zebrana przez nas krew została przekazana dla potencjalnych ofiar wypadków i osób przechodzących operacje w naszym regionie (w Polsce co 1 minutę ktoś potrzebuje transfuzji krwi).

 • Pracownicy GAZ-SYSTEM S.A. w banku szpiku kostnego

  W ramach angażowania się spółki w działania o charakterze społecznym zorganizowana została akcja "Zostań dawcą szpiku kostnego - Pracownicy GAZ-SYSTEM S.A. w Banku Dawców Szpiku Kostnego", w której udział wzięło 36 pracowników.

  Podczas akcji odbyły się konsultacje lekarskie oraz pobranie próbek krwi na typowanie antygenów układu HLA, a pracownicy złożyli deklaracje dawcy szpiku kostnego.

   

 • Regaty o Puchar Prezesa GAZ-SYSTEM S.A.

  W regatach biorą udział pracownicy oddziałów i centrali spółki. Każda załoga składa się maksymalnie z 5 osób, a kapitanem jest osoba posiadająca uprawnienia żeglarskie.


  Podczas regat odbywa się sześć biegów regatowych w klasie open (jachty większe) i klasie T-2 (jachty mniejsze). 

 • Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa GAZ-SYSTEM S.A.

  Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa GAZ-SYSTEM S.A. organizowany jest od 2005 r. W turnieju udział biorą pracownicy GAZ-SYSTEM S.A. oraz przedstawiciele klientów i firm współpracujących.

  Podczas kilkudniowej rywalizacji wybierani są najwszechstronniejszy zawodnik, najlepszy bramkarz turnieju oraz król strzelców.


Newsletter
Copyright © 2016 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.