31.10.2017

„Póki Polska żyje w nas” - koncert galowy

11 listopada 2017 roku GAZ-SYSTEM zaprasza na uroczysty koncert galowy pt. „Póki Polska żyje w nas”. Koncert upamiętni odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli.

Koncert odbędzie się w Bazylice pw. Św. Krzyża w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 3. Podczas gali wystąpi Bogusław Morka oraz soliści z akompaniamentem Orkiestry Kameralnej.

Początek koncertu „Póki Polska żyje w nas” o godz. 19:00, po mszy świętej o godz. 18:00. Wstęp wolny.

 

 

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiadamy za przesył gazu ziemnego oraz zarządzamy najważniejszymi gazociągami w Polsce. W ramach programu inwestycyjnego 2015-2025 GAZ-SYSTEM planuje wybudować ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Dalsza rozbudowa krajowej sieci przesyłowej, w tym powstanie nowych gazociągów w ramach Korytarza Gazowego Północ-Południe, a także budowa połączeń międzysystemowych z państwami sąsiednimi wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski i będzie stanowić istotny wkład w rozwój europejskiego systemu przesyłowego.

Spółka realizuje jedno z najważniejszych przedsięwzięć infrastrukturalnych w kraju – projekt Baltic Pipe, polegający na wybudowaniu dwukierunkowego gazociągu morskiego łączącego Polskę i Danię oraz rozbudowie lokalnej sieci przesyłowej.

GAZ-SYSTEM jest też właścicielem spółki Polskie LNG, która zarządza terminalem LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 


Copyright © 2016 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.