19.02.2019

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu przetargu na sprzedaż 3 działek

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 4, 02-337 Warszawa, informuje o zamknięciu i rozstrzygnięciu pisemnego przetargu nieograniczonego, na sprzedaż 3 działek:

  1. nr ewid. 1700/4 położonej w Miejskiej Górce pow. rawicki, woj. wielkopolskie;
  2. nr ewid. 184/16 położonej w Murowanej Goślinie pow. poznański, woj. wielkopolskie;
  3. nr ewid. 184/17 położonej w Murowanej Goślinie pow. poznański, woj. wielkopolskie.

Omawiany przetarg został rozstrzygnięty w dn. 15.02.2019 r. w siedzibie Centrali Spółki GAZ-SYSTEM S.A. Do przetargu, w sposób określony w ogłoszeniu z dn. 14.01.2019 r. przystąpił jeden oferent, który złożył ofertę na zakup działki 1700/4 w Miejskiej Górce. Oferta ta spełniła wszystkie wymogi formalne, stąd przetarg rozstrzygnięto na rzecz tego oferenta.

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiadamy za przesył gazu ziemnego oraz zarządzamy najważniejszymi gazociągami w Polsce. W ramach programu inwestycyjnego 2015-2025 GAZ-SYSTEM planuje wybudować ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Dalsza rozbudowa krajowej sieci przesyłowej, w tym powstanie nowych gazociągów w ramach Korytarza Gazowego Północ-Południe, a także budowa połączeń międzysystemowych z państwami sąsiednimi wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski i będzie stanowić istotny wkład w rozwój europejskiego systemu przesyłowego.

Spółka realizuje jedno z najważniejszych przedsięwzięć infrastrukturalnych w kraju – projekt Baltic Pipe, polegający na wybudowaniu dwukierunkowego gazociągu morskiego łączącego Polskę i Danię oraz rozbudowie lokalnej sieci przesyłowej.

GAZ-SYSTEM jest też właścicielem spółki Polskie LNG, która zarządza terminalem LNG w Świnoujściu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 


Copyright © 2016 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.